Pluto transformuje Venuše je planetou lásky

Aneb klobásy..

Jeli jsme na hory, 2 rodiny s dětmi. Za našimi kamarády přijela další den ještě část příbuzné rodiny – matka se synem. Synovi bylo asi 20 let. Tou dobou jsem začínala vykládat horoskopy. Večer společně sedíme ve společenské místnosti apartmánového domu v nejvýše položeném městečku v Čechách (Boží Dar).

Kamarádka mě tak trochu „nabídla“ svým příbuzným, chytrá matka postrčila k výkladu svého syna, syn se tomu nebránil. Díky přítomnosti matky jsme věděli přesný čas narození. Jakmile jsem v mobilu otevřela jeho „kolečko“, povídám: „ Ty jsi se nedávno znovu narodil viď, může to být tak rok a kousek“. Vytřeštil oči: „ Jak víš, že jsem měl tu bouračku na motorce, málem jsem zemřel.“ To jsem nevěděla, ale planeta Pluto stupínek pod ascendentem ukazovala na takovou událost.

Pamatuji se ještě na zvědavé dotazy matky, kdy už si najde slečnu? Podle tranzitů v 1. a 2. domě měl syn mít období, kdy si po té nehodě uspořádá své vlastní záležitosti a hodnoty, ale v červnu svítala naděje na milostné seznámení, s tím jsme se rozloučili..

Odměna

Jak s tím souvisí klobásy? Jednoduše, věštba se naplnila, mladý pán si v červnu našel slečnu a já jako odměnu dostala klobásy, které rodina vyráběla. Po pár letech se dokonce vzali!

Pluto a Venuše

Pluto

Pluto je planetou transformace. Pokud nám pomalá planeta přechází přes hrot rohového domu, dějí se důležité věci!

Venuše
Venuše je planetou lásky a pokud nám zavítá do pátého domu, mohou se dít milostné záležitosti!

Hana Blahůšková
Jsem odborník na Feng shui a mou vášní je Astrologie, díky těmto znalostem a díky schopnosti hlubokého nacítění pomáhám klientům pochopit sebe sama, aktuální situaci i vztahy a tvořit harmonické prostředí.
  • Chcete o sobě zjistit více? Jaké jste zvíře podle čínského horoskopu? Čtěte eBook zdarma:

    Zjistíte i vaše zvíře hodiny narození a vašeho přítele!

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na facebooku