Můj příběh

Jsem odborník na Feng shui a mou vášní je Astrologie díky těmto znalostem a díky schopnosti hlubokého nacítění pomáhám klientům pochopit sebe sama, aktuální situaci i vztahy a tvořit harmonické prostředí.

Cesta Astrologie a Feng shui

Jsem odborník na Feng shui a mou vášní je Astrologie díky těmto znalostem jejich pomocí a díky schopnosti hlubokého nacítění pomáhám klientům pochopit sebe sama, aktuální situaci i vztahy a tvořit harmonické prostředí.

Můj příběh

Dnes jsem mnohem klidnější a spokojenější, jak sama se sebou, tak ve vztazích s lidmi, které mám okolo sebe. Můj život je zábava. Díky astrologii a dalším technikám jako jsou feng shui, 4 pilíře osudu a letící hvězda mnohem lépe rozumím svému vlastnímu nastavení i tomu, co se děje ve vztazích. Skrze astrologii a díky schopnosti hlubokého nacítění pomáhám i ostatním pochopit sebe sama, aktuální situaci i vztahy se svými partnery, dětmi, členy rodiny. S pomocí feng shui zase umím poradit, jak vytvořit harmonické prostředí.

Vždycky tomu tak nebylo. Jako dítě jsem se cítila nepochopená, nedoceněná, trpěla jsem častými hádkami rodičů, a toužila po lásce a harmonii, i když to vše jsem pochopila až později.

Vystudovala jsem architekturu (potřeba pevných základů) a oceňování nemovitostí (nedocenění) a za téměř 18 let praxe jsem navštívila spousty domácností a naučila jsem se velmi dobře analyzovat situaci, porovnávat a oceňovat. S astrologií a feng shui je to velmi podobné, navíc s lidským faktorem. Do hry vstupuje spousta našich vlastností, podmínek a vztahů, ve kterých jsme vyrůstali a ve kterých žijeme a hlavně našich emocí.

Vyvrcholilo to před pár lety, v době, kdy se mi narodilo 3.dítě. To, co jsem neprojevila v pubertě, se mi ve středním věku začalo vracet s ještě větším důrazem, jako bumerang a bylo to horší než puberta. I když jsme se v předchozích letech měli dobře, uvědomila jsem si, jak jsem se honila za prací, přepínala s dětmi, nežila rovnocenný partnerský vztah a ani dovolená ve 4 hvězdičkových hotelech mě neuspokojovala, to vše mělo i dopad na můj zdravotní stav.

A tak jsem absolvovala sebe-rozvojové semináře, astrologické konstelace, studovala astrologii, četla knihy o feng shui.

Po jedné neshodě s manželem na podzim roku 2018, kdy bylo mým přáním mít život v partnerské harmonii, jsem si vzpomněla na studium feng shui. Během minuty jsem se přihlásila do kurzu na další rok a tak začala nová etapa mého života. To vše, co jsem se dříve o feng shui a astrologii dozvěděla, začalo zapadat do sebe. To, jak si můžeme pomoci úpravou prostředí, ve kterém žijeme, jak můžeme chápat sami sebe, vztahy a souvislosti. Nestačilo mi to a pokračovala jsem dalšími rozšiřujícími semináři především 4 pilířů osudu, tedy čínské astrologie.

Své znalosti jsem začala kromě své rodiny praktikovat i na horoskopech a bytech a domech svých přátel a jejich partnerech a dětech. Kromě nového poznání nám to přinášelo i spoustu zábavy. Zjistila jsem, že už toho vím tolik a ráda bych to sdílela se širším okolím. Dnes kromě osobních konzultací pořádám i malé přednášky a webináře(to přijde) a jsem šťastná za zpětné vazby klientů i kamarádů, když mi řeknou, že se zase dozvěděli něco nového, že je něco inspirovalo, anebo dostali odpověď na to, co právě řeší.

Mým darem je hluboké nacítění, propojení a pojmenování toho, co je potřeba. Každý člověk je jedinečný, každý osobní výklad či řešení konkrétního prostoru jsou jiné a jedinečné.
Zvu vás na cestu hlubokého poznání i zábavy s astrologií a feng shui, ať formou výkladu vašeho horoskopu nebo návrhu či úprav vašeho prostoru podle feng shui.